O Nas

Kompleksowa opieka medyczna i profesjonalizm. Oferujemy szeroki zakres usług zdrowotnych i troszczymy się o Twoje dobre samopoczucie.

Nasza przychodnia Eltermed to miejsce, w którym Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zespół doświadczonych lekarzy, pielęgniarek i specjalistów oferuje szeroki zakres usług medycznych dla pacjentów w różnym wieku i o różnych potrzebach. Dzięki naszym lekarzom POZ, lekarzom pediatrom i lekarzom rodzinom możesz liczyć na kompleksową opiekę zdrowotną dla siebie i swojej rodziny. Nasze poradnie specjalistyczne, takie jak kardiologiczna, neurologiczna, dietetyczna i psychologiczna, pozwalają nam zapewnić wyspecjalizowaną opiekę dla pacjentów z różnymi schorzeniami i wyzwaniami zdrowotnymi. Dodatkowo, w naszym Gabinecie Diagnostyczo-Zabiegowym przeprowadzamy różnorodne badania i zabiegi, a nasz Punkt Szczepień gwarantuje skuteczne i bezpieczne szczepienia. Niezależnie od Twoich potrzeb zdrowotnych, w naszej przychodni znajdziesz profesjonalną obsługę medyczną i zespół, który troszczy się o Twój najcenniejszy dar – zdrowie.

Nasz Zespół

Poznaj nasz zespół, który tworzą wykwalifikowani lekarze, pielęgniarki oraz inni specjaliści, którzy wspólnie zatroszczą się o Twoje zdrowie. Z nami jesteś w dobrych rękach!

Lekarze POZ

lek. Leon Famulak

Pediatra

lek. Jolanta Wiraszka-Szarek

Lekarz rodzinny

lek. Mariusz Całus

Lekarz chorób wewnętrznych

lek. Jerzy Klimasiński

Lekarz rodzinny

lek. Piotr Dytkowski

Lekarz rodzinny

dr n. med. Maysam Bacher

Chirurg

Kardiolog

lek. Katarzyna Bibik-Płowaś
dr n. med. Włodzimierz Bąkała

Chirurg

dr n. med. Maysam Bacher

Neurolog

lek. Iwona Banaszek

Psycholog

mgr Monika Gruza

Dietetyk

mgr Monika Śmietana

Pielęgniarki

piel. Agnieszka Ochocka
piel. Mariola Kępka
piel. Joanna Ziółek
piel. Ewa Bujnik
piel. Teresa Żak

Położne

poł. Iwona Abramowicz

Pracownia USG

lek. Andrzej Łubiński